Kita

6 natūralūs būdai išlaikyti uodus nuo jūsų kūno

Uodai gali sugadinti kiekvieną šventę, ypač jei skonis ypač saldus! Tyrimais įrodyta, kad uodai gali greitai išmokti ir atsiminti šeimininkų kvapus, ir būtent dėl ​​to kai kurie žmonės yra labiau linkę už kitus. Šiame straipsnyje rasite keletą natūralių būdų, kaip apsisaugoti nuo uodų, nenaudojant cheminių repelentų.

„Bright Side“ rado 6 natūralias priemones, skirtas uodams atitolinti nuo jūsų kūno.

1. Natūralūs augalai

6 natūralūs būdai išlaikyti uodus nuo jūsų kūno

Cheminiai repelentai nėra vienintelės veiksmingos atgrasančios priemonės, susijusios su uodais – skirtingi natūralūs augalai ir žolelės taip pat gali tarnauti gerai. Galite papuošti savo kiemą ar sodą naudingais augalais. Tokiu būdu tuo pačiu apsaugosite save ir savo augintinius nuo uodų.

Taigi, kokie yra augalai ir žolelės, kurie gali mums padėti išvengti šių nemalonių uodų? Yra įvairių rūšių, kurias galite pasirinkti pagal savo skonį: kruopų , bazilikų , rozmarinų , česnakų , katžolių , levandų , citronelių žolių ar  medetkų .

2. Levandų purškiklis ir kūno aliejus

Uodai nekenčia levandų . Galite pasidaryti kūno purškiklį eteriniu kūno aliejumi arba tiesiog tepti jį lašais ant savo odos. Ši priemonė taip pat yra labai sveika jūsų kūnui, be cheminių purškalų ir kremų pašalinimo jūsų oda gali padėti išvengti sudirginimų ir alergijų. Ir tai yra didelė premija levandų mėgėjams!

3. Žvakės „Citronella“

Jei namuose neturite repelento augalų arba esate jiems alergiškas, citronelių žvakės gali būti puikus sprendimas. Citronella yra populiarus natūralus vabzdžių repelentas, patvirtintas tyrimais. Tai neturi jokio šalutinio poveikio, jūsų namai kvepės gaiviai ir jūsų netrukdys jokie vabzdžiai. Tiems, kurie mėgsta rankų darbo gaminius, patys galite pasigaminti citronelės žvakių su aliejumi.

4. Obuolių sidro actas

Nuostabu, koks naudingas ir universalus obuolių sidro actas gali būti. Daugelis žmonių turi keletą namuose, todėl jei jūsų vietą staiga užpuolė uodai, pasidarykite savo repelentinį purškiklį actu. Norėdami papildomo efekto, taip pat galite pridėti citrinelės aliejaus . Tepkite šį purškiklį tose vietose, kur vabzdžiai paprastai susirenka, ir laukite rezultatų.

5. Muiluotas vanduo

Jei praleidžiate daug laiko savo kieme vakarieniaudami šeimoje ar tiesiog skaitydami knygas lauke, šalia pastatykite lėkštę su muiluotu vandeniu . Po kurio laiko pamatysite, kad uodai bus pritraukti į šį vandenį ir įstrigę.

6. Česnakai

Kai kurių tyrimų duomenimis , česnako valgymas padeda išvengti uodų. Ši priemonė yra gera žinia česnako mėgėjams, tačiau jei jos tikrai nekenčiate, nereikia jos valgyti milžiniškais kiekiais. Tiesiog užvirkite ir purškite mišinį tose vietose, kur susirenka uodai.

Ar kada nors bandėte šias priemones? Prašome palikti komentarą, jei mūsų straipsnis jums buvo naudingas.

Jums naudingos žinios

ASTROLOGINIS PORŲ SUDERINAMUMAS – KO GALITE TIKĖTIS

admin

Chirurgas atskleidžia pratimus, galinčius išgydyti stuburą, kol dar nevėlu

admin

Štai kas vyksta su vaiku, kai moteris verkia per nėštumą

admin