Kita

Kaip padavėja tapo arabų šeicho žmona ir kaip mergaitė gyvena dabar?

Kaip ir kiekviena mergaitė, mūsų šiandien herojė, vardu Natalija Aliyeva, taip pat svajojo apie gražų princą. Dirbdama padavėja viename iš Minsko restoranų, ji net negalėjo pagalvoti, kad vieną dieną ji taps tikro arabų šeicho žmona.

Kai Saidas bin al-Maktoumas išskrido į Baltarusijos sostinę į šaudymo varžybas, jis ėjo pietauti toje pačioje vietoje, kur susitiko su Nataša. Jis jai patiko iš pirmo žvilgsnio, todėl vyras paskambino jai į pasimatymą, kurio mergina neatsisakė.

Taigi tik šeštąjį susitikimą prieš grįždami namo šeichė pasiūlė Alijevai ranką ir širdį, kad įrodytų savo jausmų nuoširdumą. Laimei, ji pasakė „Taip“, tačiau Saido tėvynėje paaiškėjo, kad jis jau turi žmoną, su kuria jie augina penkis vaikus.

Remiantis vietos papročiais, Natalija turėjo tapti antrąja jo žmona ir, nepaisydama tokios keblios situacijos, sutiko su savo meilužio sąlygomis ir liko su juo. Beje, pora netrukus susilaukė pirmosios bendros dukters. 

Kalbant apie Minsko moters tėvus, jie labai jaudinosi dėl jos ir iš pradžių priešinosi tokiam aljansui, tačiau širdžiai negalima įsakyti. Dėl to Alijeva perėjo į islamą, dabar jos vardas yra Aisha ir ji tiesiogine prasme maudosi prabangoje. Tuo pačiu metu jos vyras niekada neatima iš jos dėmesio, todėl, jos pačios žodžiais tariant, ji yra laimingesnė nei bet kada.

Jums naudingos žinios

Vyras paliko žmoną su maža dukra, dėl jos per didelio svorio, tačiau jos kerštas buvo labai saldus

admin

Mergaitės, kurios auga be tėvo, tampa išties galingos

admin

Genialiai paprastas sprendimas kovoti su mašinos stiklų rasojimu

admin