Kita

Štai ką jums reikia žinoti apie agurkus! „Špargalkė“!

6 patarimai nuo visų agurkų ligų!

1. Po daigų pasirodymo 3-4 lapelių vystymosi fazėje agurkus reikia apdoroti sekančiu mišiniu: į kibirą vandens įlašinti 30 lašų jodo, dėti 20 g ūkinio muilo ir 1 l pieno. Apipurškimą tokiu mišiniu galima atlikti kas 10 dienų.

2. Iš vakaro užmerkti kepalą duonos kibire vandens, ryte sutraiškyti duoną, pridėti mažą buteliuką jodo, atskiesti 1 l skysčio kibiru vandens ir papurkšti agurkus. Likusį skystį galima saugoti vėsioje vietoje. Šiuo tirpalu apdoroti lysves kas 2 savaites, ir iki rudens agurkai bei virkščios išliks žali.

3. Kibire vandens išmaišyti 2 l išrūgų ir 150 g cukraus. Apipurkšti ir palaistyti agurkus. Po tokio apdirbimo agurkai ir pipirai vėl užmegs ir duos vaisius.

4. 700 g stiklainį svogūnų lukštų suberti į 10 l vandens kibirą ir užvirinti, nuimti nuo ugnies, uždengti dangčiu ir laikyti 12-14 val. Perkošti, nuspausti lukštus. Atskiesti vandeniu: 1l nuoviro – 4 l vandens. Gausiai apipurkšti agurkų virkščias ir palaistyti gruntą.

5. Apipurkšti ir palaistyti agurkus išrūgų tirpalu: 1l išrūgų 5 l vandens.

6. Sureguliuoti laistymą: galbūt agurkams nepakanka vandens arba vanduo laistymui per šaltas.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Jums naudingos žinios

Kuo daugiau pinigų skiri mylimai moteriai, tuo sėkmingesnis ir turtingesnis tampi

admin

Kokiame amžiuje laikoma, kad vaiko aplaidumas palieka vaiko namus ramybėje?

admin

Kaip padavėja tapo arabų šeicho žmona ir kaip mergaitė gyvena dabar?

admin