Kita

Žmona sužinojo apie vyro neištikimybę rytinio laikraščio dėka: kokia publikacija jį išdavė

Tiktokerė Emi Edison publikavo video, kuriame papasakojo, kaip sužinojo apie vyro neištikimybę. 4 vaikų mama pažymėjo, kad tai nutiko likus savaitei iki jų santuokos 10-mečio.

Moteris prisiminė kad tą dieną buvo darbe ir vartė laikraštį. Ji paaiškino, kad tada jame publikavo sveikinimus su vaikų gimimu.

Be to, teikė tokią informaciją, kaip tėvų vardai, vaiko lytis, mažylio gimimo data ir vieta. Tada Emi ir pastebėjo savo vyro vardą, išskirtą riebiu šriftu.

Taigi, aš matau savo vyro vardą ir svetimos moters vardą. Aš žinau, kad tai buvo jo vardas, kadangi jis yra neįprastas,- pranešė Emi.

Kad gautų tokią informaciją, moteris peržiūrėjo ligoninės, kurioje gimė vaikas, tinklapį. Ten publikavo naujagimių duomenis. Emi įvedė į paiešką savo vyro, vaiko motinos vardus ir sužinojo, kad jiems gimė berniukas.

Tačiau tai buvo ne vienintelė informacija, kurią sugebėjo sužinoti tiktokerė. Pasirodė, kad jos vyras ir ta moteris – 2 vaikų tėvai. Jiems gimė mergaitė maždaug prieš pusantrų metų.
Kaip išsiskyrė su vyru Emi pranešė, kad iškart neišvertė informacijos ant vyro. Ji sulaukė, kol jis nuspręs važiuoti „dirbti viršvalandžių“, o paskui susirinko daiktus ir vaikus, kad išvyktų į viešbutį. Po to ji supakavo visus vyro drabužius į šiukšlių maišus ir išmėtė šalia moters, su kuriuo jis turėjo romaną, namų.

Žiūrovai, kurie peržiūrėjo įrašus su Emi istorija, prisipažino, kad nustebo dar po to, kai ji paskelbė, kad rado vyro vardą skelbimuose apie vaikų gimimą.

Kiti klausinėjo, kaip Emi galėjo tiek ilgai nematyti, kad vyras turi 2 šeimas. Moteris prisipažino, kad tuomet nesuteikė reikšmės „raudonoms vėliavėlėms“ , kurios visgi buvo.

Jums naudingos žinios

Merginos gatvėje, atkreipiančios per daug dėmesio į save

admin

Tai Daro Darbuotojai, Kai Jų Viršininkai Negali Jų Matyti. 35 Sugauti Žmonės.

admin

24 nuotraukos, kurios gali išvaryti bet kurį asmenį iš savo komforto zonos

admin